Copyright © INDEPENDANCE

OBOZY wakacyjne


"Radość życia, radość tworzenia"
Wakacje z tańcem i nie tylko
J

22-29 lipca 2017, Wesołowo, Mazury 

Prowadzą: Zuzanna Pędzich i Żaneta Ryszawa

W tym roku zapraszamy na Mazury, do wyjątkowego miejsca, o którym od lat słyszałam wiele dobrego - nareszcie udało nam się zarezerwować termin! W Wesołowie będzie wesoło – tym bardziej że tematem, który wybrałyśmy jest radość. Jak zawsze na moich warsztatach będziemy dużo tańczyć, zarówno tańców w kręgu, jak i improwizacji, Żaneta poprowadzi też dwa 2,5-godzinne warsztaty, w czasie których nasze dłonie wyczarują coś pięknego przy pomocy techniki decoupage, oraz coś z biżuterii. Będziemy dzielić się znanymi nam sposobami na to, by radość na co dzień gościła w naszym życiu, wprowadzać ten temat w ruch i tańczyć tańce związane z różnymi formami  radości. Będziemy też delektować się pysznym jedzeniem i cieszyć spacerami po pięknej okolicy.  

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym przez ruch i aktywnym wypoczynkiem w dobrym towarzystwie. Skorzystać z warsztatów mogą także terapeuci tańcem i ruchem, psychologowie i trenerzy, którzy chcieliby urozmaicić prowadzone zajęcia wzbogacając je o improwizację ruchową i tańce w kręgu.  Uczestnicy otrzymają muzykę do  sześciu tańców,  których nauczymy się na tyle dobrze by można się było nimi  dzielić z innymi,  czy to na spotkaniach towarzyskich czy warsztatach.

W programie codziennie:

- poranna medytacja
- dwugodzinne zajęcia z tańca kreatywnego z Zuzanną
- dwie godziny tańców w kręgu

Dodatkowo:
- 2,5- godzinny warsztat decoupage z Żanetą
- 2,5-godzinny warsztat tworzenia biżuterii z Żanetą
A także spacery, ognisko i inne atrakcje J

Wesołowo położone jest tuż przy kanale Mazurskim oraz jeziorze Oświn z rezerwatem ptactwa. W pobliżu jezioro Mamry oraz miasteczko Węgorzewo – około 12 km, jezioro Rydzówka – około 5 km, można tam dotrzeć rowerami, które są do dyspozycji na miejscu.

Będziemy mieszkać w pensjonacie, który powstał w budynku szkoły z 1918 roku, a fundamenty pochodzą z początku XVIII w. Budynek jest świeżo po remoncie, ale zachowany został dawny klimat. Tańczyć będziemy zarówno w przestrzennej sali z drewnianą podłogą, jak i na dworze. W pobliżu domu jest staw z pomostem i sad owocowy. Wegetariańskie posiłki ze świeżych warzyw z własnego ogrodu przygotuje dla nas właścicielka domu, znajdująca inspirację w kuchni indyjskiej i kuchni pięciu przemian.

Pokoje: 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami i bez, pierwszeństwo rezerwacji według kolejności zgłaszania się na warsztat. Ilość miejsc ograniczona do 15 osób.

Zdjęcia domu (choć w aurze jesiennej) znalazłam na stronie:
http://dobraprzystan.blogspot.com/2012/09/stara-szkoa-w-wesoowie.html

Koszt tygodniowego pobytu z wyżywieniem: 875zł (płatne na miejscu), koszt warsztatów 770zł. Aby zarezerwować miejsce na warsztatach należy wysłać  zgłoszenie na info@choreoterapia.com.pl i wpłacić 250zł na konto:

Centrum Independance, Rybnicka 77, 02-432 W-wa
30 1140 2004 0000 3102 3918 1113

Pozostałą część opłaty za warsztat należy przesłać do 15 czerwca. Przedpłatę można wycofać do 15 czerwca, po tym terminie nie będzie zwracana.

Gorąco zapraszamy!

Informacje i zapisy: info@choreoterapia.com.pl

 

Zuzanna Pędzich  •   Terapia Tańcem i Ruchem (DMT)  •   Warsztaty  •   Ruch Autentyczny  •   Kontakt  •   Linki